Maj 2023

W maju również korzystaliśmy ze sprzętu zakupionego w ramach programu "LaboratoriaPrzyszłości". Słuzył on uczniom oraz nauczycielom zarówno na zajęciach, jak i podczas uroczystości i wycieczek szkolnych:

Akademia z okazji Konstytucji 3 Maja - wykorzystanie aparatu fotograficznego, zestawu nagłaśniającego oraz kamery cyfrowej.

Zajęcia z wychowawcą - kl. V - Udział w akcji „Posprzątaj z nami Małopolskę” - wykorzystanie aparatu fotograficznego.

Technika - kl. VI - Obwody elektryczne i ich elementy. - wykorzystanie lutownic i aparatu fotograficznego.

Zajęcia świetlicowe w kl. IV i V - fantastyczne pojazdy - klocki lego.

Zajęcia świetlicowe - Projektowanie trasy robota Photon - wykorzystanie aparatu fotograficznego, robotów Photon.

Edukacja techniczna w kl. III - Projektowanie w 3 D i druk na drukarce Bambino Sygnis Edu Lab 3 D – serduszko- wykorzystanie drukarki 3D.

Akademia z okazji Dnia Biblioteki - wykorzystanie sprzętu nagłaśniającego i aparatu fotograficznego.

Konkurs plastyczny - okładka do książki - wykorzystanie aparatu fotograficznego.

Wycieczka do Krakowa kl. IV - VIII - wykorzystanie aparatu fotograficznego.

Geografia kl. VI - Poznajemy sąsiadów Polski - wykorzystanie aparatu fotograficznego.

Akademia z okazji Dnia Matki i Ojca - wykorzystanie sprzętu nagłaśniającego i aparatu fotograficznego.

Maj 2023