W listopadzie  odbyły się kolejne lekcje z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Były to następujące zajęcia:

Oddział przedszkolny - zajęcia plastyczne - Fotografowanie makiety lasu wykonanej z materiału przyrodniczego i plasteliny z wykorzystaniem aparatu fotograficznego.

Zajęcia rozwijające z matematyki w kl. VI - Zapoznanie z aplikacją Photon Draw i PhotonBadge. Tworzenie prostych programów.

Informatyka w kl. V - Zapoznanie z aplikacją Photon Draw i PhotonBadge. Tworzenie prostych programów.

Świetlica - Programowanie robotów Photon i klocków Ledoeducation.

Matematyka w kl. V - Tworzenie prostych funkcji w aplikacji PhotonBadge z wykorzystaniem Photona, aplikacji PhotonBadge, maty edukacyjnej.

Język polski w kl. VIII - Tworzenie prostych funkcji w aplikacji PhotonBadge z wykorzystaniem Photona, aplikacji PhotonBadge, maty edukacyjnej.

Muzyka w kl. IV - Wykorzystanie sprzętu nagłaśniającego.

Język angielski w kl. VIII – Classroom language - programowanie robotów Photon – wykorzystanie robotów Photon, maty edukacyjnej oraz aparatu fotograficznego.

Świetlica - Nauka przez zabawę - programowanie robotów Photon "Laboratoria Przyszłości" - wykorzystanie robotów Photon.

Zajęcia świetlicowe - Nauka przez zabawę - wykorzystanie robotów Photon.

Język angielski w kl. VI - Classroom language - programowanie robotów Photon – wykorzystanie robotów Photon oraz maty edukacyjnej.

Edukacja techniczna w kl. II - "Od smoka do robota" - programowanie robotów Photon - wykorzystanie robotów Photon,  aplikacji Photon EDU.

Akademia z okazji Święta Niepodległości - Wykorzystanie aparatu fotograficznego, sprzętu nagłaśniającego oraz kamery. Nagranie z odśpiewania  „Mazurka Dąbrowskiego" dostępne jest pod poniższym linkiem:

Świetlica - Programujemy trasę robotów Photon.

Wycieczka do ogródka meteorologicznego.– kl. IV - Wykorzystanie aparatu fotograficznego.

Matematyka w kl. VIII - Tworzenie prostych funkcji w aplikacji PhotonBadge - wykorzystanie Photona, aplikacji PhotonBadge, maty edukacyjnej.

Zabawa Andrzejkowa - Wróżby i tradycyjne zabawy andrzejkowe - Wykorzystanie aparatu fotograficznego.

Uroczystość ,,Pasowania na czytelnika”- akademia przygotowana przez uczniów kl. IV i nauczyciela bibliotekarza - wykorzystanie aparatu fotograficznego oraz sprzętu nagłaśniającego.

Edukacja społeczna w kl. I - "Zabawy z klockami - Jesienne stroje " - z wykorzystaniem zestawu LEGO EDUCATION – praca w grupach - Wykorzystanie klocków LegoEducation do tworzenia i programowania ; praca w grupach.

Zdjęcia z zajęć w galerii poniżej