Nowości w bibliotece

N0WE KSIĄŻKI W BIBLIOTECE

Nasza szkoła uzyskała wsparcie  finansowew ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” Dzięki niemu zakupiono 220 nowości wydawniczych.

Większość nowości to książki rekomendowane przez uczniów i grono pedagogiczne. Wśród nich znalazły się m.in.:„ Rany Julek! O tym, jak Julian Tuwim został poetą", ,„Doktor Dolittle i jego zwierzęta”, „Lassie, wróć!”,„Pamiętnik Czarnego Noska”, „Mała księżniczka”, „Zamek, w którym straszy”, „Rodzina Monet”,„Kiedy serce staje dęba”, „Moje serce skacze z radości”, „Hania Humorek”, „Czarnoksiężnik z Archipelagu”, „Detektywi na kółkach”, „Czerwona kartka dla Sprężyny”,„Bajki wspierajki. Pomocne pojazdy”, „Bajki wspierajki. Życzliwe zwierzaki”, „Przyjaciółki na zawsze”, „Złamane skrzydło Adrianka”, „Bella i Sebastian”,„Biedronka szuka przyjaciela”,„Dziewczyna z białym psem”,„Willa dziewczynaz lasu”,„Dziewczynka z walizki”, „Chłopiec w pasiastej piżamie”, „Cudowny chłopak”,„Chłopiec który przeżył Auschwitz. Historia prawdziwa”, „Mia i biały lew. Historia niezwykłej przyjaźni” i wiele innych.

Serdecznie zapraszamy do korzystania ze zbiorów biblioteki!